ئانتېننالار / بازا ئىستانسىسى / كەڭ دائىرىلىك قۇيما / كابېل يىغىش / يانفون / زاپچاسلار / ئەسۋابلار / مىكرو دولقۇنلۇق رادىئو / Mil-Aero
PCS/رادار / رادىئولار / سۈنئىي ھەمراھ تورى / توك بېسىمىدىن ساقلىنىش WLAN
1. بىز يەنە خېرىدارلىرىمىزنىڭ تەلىپىگە ماس كېلىدىغان ئالاھىدە مەھسۇلاتلارنى خاسلاشتۇرىمىز. پەقەت سىزمىلىرىڭىزنى، ئۈلگۈڭىزنى ياكى كۆرسىتىلگەن تەپسىلاتلارنى بىزگە كۆرسىتىڭ، بىز ئىشلەپ چىقىرىمىز ياكى IMD، VSWR، قاپلاش قاتارلىق كونكرېت قۇرۇلۇش پارامېتىرلىرىڭىزنى بىزگە ئەۋەتىپ بېرىڭ.
2. ئۈلگە بىلەن تەمىنلەشكە بولىدۇ.
3. بىز سىزنىڭ سوئالىڭىزغا 24 سائەت ئىچىدە جاۋاب قايتۇرىمىز.

مودېل:TEL-NMA.12S-RFC
چۈشەندۈرۈش
1/2 دىيۇملۇق ئالاھىدە ئەۋرىشىملىك سىم ئۈچۈن N ئەر بۇلۇڭلۇق ئۇلىغۇچ
| ماتېرىيال ۋە قاپلاش | |
| مەركەز بىلەن ئالاقىلىشىش | مىس / كۈمۈش قاپلاش |
| ئىزولياتور | PTFE |
| بەدەن ۋە تاشقى ئۆتكۈزگۈچ | ئۈچ خىل قېتىشما بىلەن قاپلانغان مىس / قېتىشما |
| قىستۇرما | كرېمنىي رېزىنكىسى |
| ئېلېكتر خاراكتېرى | |
| خۇسۇسىيەتلىرى ئىمپېدانس | 50 ئوم |
| چاستوتا دائىرىسى | DC~3 GHz |
| ئىزولياتسىيە قارشىلىقى | ≥5000MΩ |
| دىئېلېكترىك كۈچ | ≥2500 V rms |
| مەركەزگە تېگىش قارشىلىقى | ≤1.0 mΩ |
| تاشقى ئۇچرىشىشقا قارشىلىق كۆرسىتىش | ≤0.2 mΩ |
| قىستۇرۇش زىيىنى | ≤0.12dB @ 3GHz |
| VSWR | ≤1.1@-3.0GHz |
| تېمپېراتۇرا دائىرىسى | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| سۇ ئۆتمەس | IP67 |
N ياكى 7/16 ياكى 4310 1/2 دىيۇملۇق ئىنتايىن ئەۋرىشىملىك كابېلنىڭ ئورنىتىش كۆرسەتمىسى
ئۇلىغۇچنىڭ قۇرۇلمىسى: (1-رەسىم)
A. ئالدى غاي
B. ئارقا غاي
C. قىستۇرما

سىيرىش ئۆلچىمى دىئاگراممىدا كۆرسىتىلگەندەك (2-رەسىم)، سىيرىش جەريانىدا دىققەت قىلىش كېرەك:
1. ئىچكى ئۆتكۈزگۈچنىڭ ئاخىرقى يۈزى قىيسىق بولۇشى كېرەك.
2. سىمنىڭ ئۇچىدىكى مىس قالدۇقلىرى ۋە قېقىش قاتارلىق ئارىلاشمىلارنى چىقىرىۋېتىڭ.

پېچەتلەش قىسمىنى يىغىش: دىئاگراممىدا كۆرسىتىلگەندەك (3-رەسىم)، پېچەتلەش قىسمىنى كابېلنىڭ سىرتقى ئۆتكۈزگۈچ بويىغا بۇراپ قىستۇرۇڭ.

ئارقا غاينى يىغىش (3-رەسىم).

دىئاگراممىدا كۆرسىتىلگەندەك (5-رەسىم) ئالدى ۋە ئارقا غايكىنى بۇراپ بىرلەشتۈرۈڭ.
1. بۇراپ قويۇشتىن بۇرۇن، O شەكىللىك ئۈزۈككە بىر قەۋەت ماي سۈرتۈڭ.
2. ئارقا گايكا ۋە سىمنى ھەرىكەتسىز ساقلاڭ، ئاساسلىق قاپاق گەۋدىسىنى ئارقا قاپاق گەۋدىسىگە بۇراپ قويۇڭ. ئارقا قاپاق گەۋدىسىنىڭ ئاساسلىق قاپاق گەۋدىسىنى مايمۇن ئاچقۇچ بىلەن بۇراپ قويۇڭ. يىغىش تاماملاندى.
