Telsto RF ئۇلىغۇچ سىمسىز ئالاقە ساھەسىدە كەڭ قوللىنىلىدىغان ئۇلىغۇچ. ئۇنىڭ ئىشلەش چاستوتا دائىرىسى DC-3 GHz. ئۇ ئېسىل VSWR ئىقتىدارى ۋە تۆۋەن پاسسىپ ئارىلىق مودۇلياتسىيەگە ئىگە. ئۇ ناھايىتى مۇقىم سىگنال يەتكۈزۈش ۋە ئېسىل ئالاقە سۈپىتىگە ئىگە. شۇڭا، بۇ ئۇلىغۇچ يۇقىرى سۈرئەتلىك ۋە ئۈنۈملۈك ئالاقە ۋە سانلىق مەلۇمات يەتكۈزۈشنى كاپالەتلەندۈرۈش ئۈچۈن يانفون بازا پونكىتلىرى، تارقاق ئانتېننا سىستېمىسى (DAS) ۋە يانفون قوللىنىشچان پروگراممىلىرىغا ناھايىتى ماس كېلىدۇ.
شۇنىڭ بىلەن بىر ۋاقىتتا، كوئاكسىيال ئۆزگەرتكۈچ يەنە مۇھىم ئۇلىنىش قورالى. ئۇ ئۇلىنىشنىڭ پۇختالىقى ۋە مۇقىملىقىغا كاپالەتلىك قىلىش بىلەن بىر ۋاقىتتا، ھەر خىل ئۈسكۈنىلەر ۋە ئۇلىنىش ئۇسۇللىرىنىڭ ئېھتىياجىنى قاندۇرۇش ئۈچۈن ئۇلىغۇچ تىپى ۋە جىنسىنى تېز ئۆزگەرتەلەيدۇ. تەجرىبىخانىدا، ئىشلەپچىقىرىش لىنىيىسىدە ياكى ئەمەلىي قوللىنىشتا بولۇشىدىن قەتئىينەزەر، كوئاكسىيال ئۆزگەرتكۈچ زۆرۈر قوراللارنىڭ بىرى. ئۇ ئۇلىنىش جەريانىنى زور دەرىجىدە ئاددىيلاشتۇرالايدۇ، خىزمەت ئۈنۈمىنى ئۆستۈرەلەيدۇ، خاتا مەشغۇلات ۋە ئۇلىنىش خاتالىقىنىڭ ئالدىنى ئالىدۇ، شۇنداقلا ئۈسكۈنىلەرنىڭ ئۇلىنىش سۈپىتى ۋە بىخەتەرلىكىگە كاپالەتلىك قىلىدۇ.
قىسقىسى، Telsto RF ئۇلىغۇچلىرى ۋە كوئاكسىيال ئۆزگەرتكۈچلىرى سىمسىز ئالاقە ساھەسىدە مۇھىم قوراللار. ئۇلارنىڭ ئەلا ئىقتىدارى ۋە مۇقىملىقى سىمسىز ئالاقىنىڭ ئۈنۈمى، سۈرئىتى ۋە مۇقىملىقىغا كاپالەتلىك قىلالايدۇ. سىمسىز ئالاقە ساھەسىدە ئىشلەيدىغان كەسپىي خادىملار ئۈچۈن، بۇ قوراللارنىڭ ئىشلىتىش ئۇسۇلى ۋە ماھارىتىنى ئىگىلەش ناھايىتى مۇھىم، بۇ ئۇلارنىڭ ھەر خىل ئالاقە ۋەزىپىلىرىنى تېخىمۇ ياخشى تاماملىشىغا ۋە كۈندىلىك خىزمىتىدە تېخىمۇ ياخشى نەتىجىلەرگە ئېرىشىشىگە ياردەم بېرىدۇ.
| ئېلېكتر ئۆلچەملىرى | |
| ئىمپېدانس | 50 Ω |
| چاستوتا | DC-3GHz / خاسلاشتۇرۇلغان |
| VSWR | ئەڭ يۇقىرى 1.15 |
| ئىسپات توك بېسىمى | 2500V |
| ئىشلەش توك بېسىمى | 1400V |
| ئۇلىغۇچ A | N ئەر |
| B ئۇلىغۇچ | N ئەر |
ماسلاشتۇرغۇچ: N ئەردىن N ئەرگە
● N ئايال ئۇلىنىش ئېغىزى بار ئۈسكۈنىلەرنى ئۆزئارا باغلاشقا يول قويىدۇ.
● كوئاكسىيال كېڭەيتىش، كوئاكسىيال ئىنتېرفېيس ئۆزگەرتىش، كوئاكسىيال ئۆزگەرتىش قوللىنىشچان پروگراممىلىرىدا ئىشلىتىلىدۇ.
● RoHS غا ماس كېلىدۇ.
| مەھسۇلات | چۈشەندۈرۈش | بۆلەك نومۇرى |
| RF ئاداپتېرى | 4.3-10 ئايالدىن Din ئايالغا ئۇلىنىدىغان ئۇلىغۇچ | TEL-4310F.DINF-AT |
| 4.3-10 ئايالدىن Din ئەرگە ئۇلىنىدىغان ئۇلىغۇچ | TEL-4310F.DINM-AT | |
| 4.3-10 ئەردىن Din غىچە بولغان ئايالغا ئۇلىنىدىغان ئۇلىغۇچ | TEL-4310M.DINF-AT | |
| 4.3-10 ئەردىن Din ئەرگە ئۇلىنىدىغان ئۇلىغۇچ | TEL-4310M.DINM-AT |

مودېل:TEL-NM.NM-AT
چۈشەندۈرۈش
N ئەردىن N ئەرگە RF ئۇلىغۇچقا
| ماتېرىيال ۋە قاپلاش | |
| مەركەز بىلەن ئالاقىلىشىش | مىس / كۈمۈش قاپلاش |
| ئىزولياتور | PTFE |
| بەدەن ۋە تاشقى ئۆتكۈزگۈچ | ئۈچ خىل قېتىشما بىلەن قاپلانغان مىس / قېتىشما |
| قىستۇرما | كرېمنىي رېزىنكىسى |
| ئېلېكتر خاراكتېرى | |
| خۇسۇسىيەتلىرى ئىمپېدانس | 50 ئوم |
| چاستوتا دائىرىسى | DC~3 GHz |
| ئىزولياتسىيە قارشىلىقى | ≥5000MΩ |
| دىئېلېكترىك كۈچ | ≥2500 V rms |
| مەركەزگە تېگىش قارشىلىقى | ≤1.0 mΩ |
| تاشقى ئۇچرىشىشقا قارشىلىق كۆرسىتىش | ≤0.25 mΩ |
| قىستۇرۇش زىيىنى | ≤0.15dB @ 3GHz |
| VSWR | ≤1.1@-3.0GHz |
| تېمپېراتۇرا دائىرىسى | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| سۇ ئۆتمەس | IP67 |
N ياكى 7/16 ياكى 4310 1/2 دىيۇملۇق ئىنتايىن ئەۋرىشىملىك كابېلنىڭ ئورنىتىش كۆرسەتمىسى
ئۇلىغۇچنىڭ قۇرۇلمىسى: (1-رەسىم)
A. ئالدى غاي
B. ئارقا غاي
C. قىستۇرما

سىيرىش ئۆلچىمى دىئاگراممىدا كۆرسىتىلگەندەك (2-رەسىم)، سىيرىش جەريانىدا دىققەت قىلىش كېرەك:
1. ئىچكى ئۆتكۈزگۈچنىڭ ئاخىرقى يۈزى قىيسىق بولۇشى كېرەك.
2. سىمنىڭ ئۇچىدىكى مىس قالدۇقلىرى ۋە قېقىش قاتارلىق ئارىلاشمىلارنى چىقىرىۋېتىڭ.

پېچەتلەش قىسمىنى يىغىش: دىئاگراممىدا كۆرسىتىلگەندەك (3-رەسىم)، پېچەتلەش قىسمىنى كابېلنىڭ سىرتقى ئۆتكۈزگۈچ بويىغا بۇراپ قىستۇرۇڭ.

ئارقا غاينى يىغىش (3-رەسىم).

دىئاگراممىدا كۆرسىتىلگەندەك (5-رەسىم) ئالدى ۋە ئارقا غايكىنى بۇراپ بىرلەشتۈرۈڭ.
1. بۇراپ قويۇشتىن بۇرۇن، O شەكىللىك ئۈزۈككە بىر قەۋەت ماي سۈرتۈڭ.
2. ئارقا گايكا ۋە سىمنى ھەرىكەتسىز ساقلاڭ، ئاساسلىق قاپاق گەۋدىسىنى ئارقا قاپاق گەۋدىسىگە بۇراپ قويۇڭ. ئارقا قاپاق گەۋدىسىنىڭ ئاساسلىق قاپاق گەۋدىسىنى مايمۇن ئاچقۇچ بىلەن بۇراپ قويۇڭ. يىغىش تاماملاندى.
