N ئەردىن N ئەرگە تىك بۇلۇڭلۇق ئۆزگەرتكۈچ N تىپلىق ئەر RF ئۇلىغۇچ RF كوئاكسىيال سىم ئۆزگەرتكۈچ ئۇلىغۇچ
Telsto RF ئۇلىغۇچنىڭ ئىشلىتىش چاستوتا دائىرىسى DC-3 GHz بولۇپ، ئەلا سۈپەتلىك VSWR ئىقتىدارى ۋە تۆۋەن پاسسىپ ئارىلىق مودۇلياتسىيەسى بىلەن تەمىنلەيدۇ. بۇ ئۇنى يانفون بازا پونكىتلىرى، تارقاق ئانتېننا سىستېمىسى (DAS) ۋە كىچىك يانفون قوللىنىشچان پروگراممىلىرىدا ئىشلىتىشكە ئەڭ ماس كېلىدۇ.
كوئاكسىيال ئۆزگەرتكۈچلەر ئاللىبۇرۇن ئاخىرلاشقان سىمنىڭ جىنسى ياكى ئۇلىغۇچ تىپىنى تېز ئۆزگەرتىشنىڭ ئەڭ مۇكەممەل ئۇسۇلى.
Telsto RF كوئاكسىيال N ئەردىن N ئەرگە تىك بۇلۇڭلۇق ئۆزگەرتكۈچ ئۇلىغۇچ لايىھەسى 50 ئوم ئىمپېدانسقا ئىگە. ئۇ ئېنىق RF ئۆزگەرتكۈچ ئۆلچىمىگە ئاساسەن ئىشلەپچىقىرىلىدۇ ھەمدە ئەڭ يۇقىرى VSWR نىسبىتى 1.15:1.
بۇ يۈرۈشلۈك ئۈچۈن قىسىش ۋە قىسىش سىملىرىنى ئاخىرلاشتۇرۇش جەريانلىرىنىڭ ھەر ئىككىسى ئىشلىتىلىدۇ.
| تېمپېراتۇرا دائىرىسى | -55~+155°C (PE كابېل -40~+85°C) |
| ئىمپېدانس | 50Ω |
| تىترەش | 100m/S2 (10~500Hz)، 10g |
| چاستوتا دائىرىسى | DC-11GHz |
| قىستۇرۇش زىيىنى | <= 0.24dB/6GHz |
| چىداملىق توك بېسىمى | دېڭىز يۈزىدىكى 2500V rms |
| ئىشلەش توك بېسىمى | دېڭىز يۈزىدە 1000Vr.ms |
| ئىزولياتسىيە قارشىلىقى | >= 5000 MΩ |
| تۇتاشتۇرۇش غايكىسىنى ساقلاش كۈچى | 450N |
| چىداملىق | >= 500 (دەۋر) |
| تېگىش قارشىلىقى | مەركىزىي ئالاقىلىشىش <=1mΩ |
| تاشقى ئالاقىلىشىش <=1mΩ | |
| توك بېسىمى تىك دولقۇن نىسبىتى | تۈز <= 1.15/6GHz |
| تىك بۇلۇڭ <= 1.25/6GHz |
● N تىپلىق ئەردىن N تىپلىق ئەرگە ئۇلىنىدىغان ئۆزگەرتكۈچنىڭ گەۋدىسى تىك بۇلۇڭلۇق. بۇ تىك بۇلۇڭلۇق N تىپلىق كوئاكسىيال ئۆزگەرتكۈچ 90 گرادۇسلۇق تىك بۇلۇڭلۇق RF تىرناق ئۆزگەرتكۈچ.
● تىپى: N تىپلىق ئەردىن ئەرگە 90 گرادۇسلۇق تىك بۇلۇڭلۇق ئۇلىغۇچ، M/M ئاداپتېر، RF كوئاكسىيال ئاداپتېر.
● رادىئو ئۈسكۈنىلىرى ۋە رادىئو چاستوتا كوئاكسىيال كابېللىرىنى ئۇلاش ئۈسكۈنىلىرىگە كەڭ قوللىنىلىدۇ. ئۇنى خەلقئارالىق ئوخشاش مەھسۇلاتلار بىلەن ئالماشتۇرغىلى بولىدۇ.
● رەڭگى: كۈمۈش رەڭلىك، نىكېل بىلەن قاپلانغان.
| مەھسۇلات | چۈشەندۈرۈش | بۆلەك نومۇرى |
| RF ئاداپتېرى | 4.3-10 ئايالدىن Din ئايالغا ئۇلىنىدىغان ئۇلىغۇچ | TEL-4310F.DINF-AT |
| 4.3-10 ئايالدىن Din ئەرگە ئۇلىنىدىغان ئۇلىغۇچ | TEL-4310F.DINM-AT | |
| 4.3-10 ئەردىن Din غىچە بولغان ئايالغا ئۇلىنىدىغان ئۇلىغۇچ | TEL-4310M.DINF-AT | |
| 4.3-10 ئەردىن Din ئەرگە ئۇلىنىدىغان ئۇلىغۇچ | TEL-4310M.DINM-AT |

مودېل:TEL-NM.NMA-AT
چۈشەندۈرۈش
N ئەردىن N ئەرگە تىك بۇلۇڭلۇق RF ماسلاشتۇرغۇچقا
| ماتېرىيال ۋە قاپلاش | |
| مەركەز بىلەن ئالاقىلىشىش | مىس / كۈمۈش قاپلاش |
| ئىزولياتور | PTFE |
| بەدەن ۋە تاشقى ئۆتكۈزگۈچ | ئۈچ خىل قېتىشما بىلەن قاپلانغان مىس / قېتىشما |
| قىستۇرما | كرېمنىي رېزىنكىسى |
| ئېلېكتر خاراكتېرى | |
| خاراكتېرى ئىمپېدانس | 50 ئوم |
| چاستوتا دائىرىسى | DC~6 GHz |
| ئىزولياتسىيە قارشىلىقى | ≥5000MΩ |
| دىئېلېكترىك كۈچ | ≥2500 V rms |
| مەركەزگە تېگىش قارشىلىقى | ≤1.0 mΩ |
| تاشقى ئۇچرىشىشقا قارشىلىق كۆرسىتىش | ≤0.25 mΩ |
| قىستۇرۇش زىيىنى | ≤0.15dB |
| VSWR | ≤1.15 تۈز؛≤1.25 تىك بۇلۇڭ |
| تېمپېراتۇرا دائىرىسى | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| سۇ ئۆتمەس | IP67 |
N ياكى 7/16 ياكى 4310 1/2 دىيۇملۇق ئىنتايىن ئەۋرىشىملىك كابېلنىڭ ئورنىتىش كۆرسەتمىسى
ئۇلىغۇچنىڭ قۇرۇلمىسى: (1-رەسىم)
A. ئالدى غاي
B. ئارقا غاي
C. قىستۇرما

سىيرىش ئۆلچىمى دىئاگراممىدا كۆرسىتىلگەندەك (2-رەسىم)، سىيرىش جەريانىدا دىققەت قىلىش كېرەك:
1. ئىچكى ئۆتكۈزگۈچنىڭ ئاخىرقى يۈزى قىيسىق بولۇشى كېرەك.
2. سىمنىڭ ئۇچىدىكى مىس قالدۇقلىرى ۋە قېقىش قاتارلىق ئارىلاشمىلارنى چىقىرىۋېتىڭ.

پېچەتلەش قىسمىنى يىغىش: دىئاگراممىدا كۆرسىتىلگەندەك (3-رەسىم)، پېچەتلەش قىسمىنى كابېلنىڭ سىرتقى ئۆتكۈزگۈچ بويىغا بۇراپ قىستۇرۇڭ.

ئارقا غاينى يىغىش (3-رەسىم).

دىئاگراممىدا كۆرسىتىلگەندەك (5-رەسىم) ئالدى ۋە ئارقا غايكىنى بۇراپ بىرلەشتۈرۈڭ.
1. بۇراپ قويۇشتىن بۇرۇن، O شەكىللىك ئۈزۈككە بىر قەۋەت ماي سۈرتۈڭ.
2. ئارقا گايكا ۋە سىمنى ھەرىكەتسىز ساقلاڭ، ئاساسلىق قاپاق گەۋدىسىنى ئارقا قاپاق گەۋدىسىگە بۇراپ قويۇڭ. ئارقا قاپاق گەۋدىسىنىڭ ئاساسلىق قاپاق گەۋدىسىنى مايمۇن ئاچقۇچ بىلەن بۇراپ قويۇڭ. يىغىش تاماملاندى.
