Telsto RF ئاداپتېرى DC-6 GHz مەشغۇلات چاستوتا دائىرىسىگە ئىگە بولۇپ، ئەلا سۈپەتلىك VSWR ئىقتىدارى ۋە تۆۋەن پاسسىپ ئارىلىق مودۇلياتسىيەسى بىلەن تەمىنلەيدۇ. بۇ ئۇنى يانفون بازا پونكىتلىرى، تارقاق ئانتېننا سىستېمىسى (DAS) ۋە كىچىك يانفون قوللىنىشچان پروگراممىلىرىدا ئىشلىتىشكە ئەڭ ماس كېلىدۇ.
7 16 DIN ئەردىن N ئايالغا ئۇلىنىدىغان ئاداپتېر ئانتېننا سىستېمىسى ياكى بازا پونكىتلىرىدا كەڭ قوللىنىلىدىغان يۇقىرى قۇۋۋەتلىك RF ئۇلىغۇچ بولۇپ، ئارىلىشىش ۋە ئارىلىق مودۇلياتسىيەنى رەت قىلىش جەھەتتە تېخىمۇ ياخشى ئىقتىدار بىلەن تەمىنلەيدۇ.
| چاستوتا دائىرىسى | DC-6GHz |
| مەھسۇلات نامى | 7 16 DIN ئەردىن N ئايالغا ئۇلىنىدىغان ئۇلىغۇچ |
| VSWR | ≤1.15 |
| ئىمپېدانس | 50 ئوم |
| كۈچ | 500W |
| ماتېرىيال | مىس |
| تېمپېراتۇرا (℃) | -30~+65 |
| قوغداش ئۇنۋانى | IP65 |
| چوڭلۇقى (mm) | 21*47 |
| قوغداش دەرىجىسى | IP65 |
| ئورالما | يەككە قۇتا ياكى كۆپۈك خالتىسى |
| PIM(IM3) | ≤-150dBc@2×43dBm |
| مەھسۇلات | چۈشەندۈرۈش | بۆلەك نومۇرى |
| RF ئاداپتېرى | 4.3-10 ئايالدىن Din ئايالغا ئۇلىنىدىغان ئۇلىغۇچ | TEL-4310F.DINF-AT |
| 4.3-10 ئايالدىن Din ئەرگە ئۇلىنىدىغان ئۇلىغۇچ | TEL-4310F.DINM-AT | |
| 4.3-10 ئايالدىن N ئەرگە ئۇلىنىدىغان ئۇلىغۇچ | TEL-4310F.NM-AT | |
| 4.3-10 ئەردىن Din غىچە بولغان ئايالغا ئۇلىنىدىغان ئۇلىغۇچ | TEL-4310M.DINF-AT | |
| 4.3-10 ئەردىن Din ئەرگە ئۇلىنىدىغان ئۇلىغۇچ | TEL-4310M.DINM-AT | |
| 4.3-10 ئەردىن N ئايالغا ئۇلىنىدىغان ئۇلىغۇچ | TEL-4310M.NF-AT | |
| Din ئايالدىن Din ئەرگە تىك بۇلۇڭلۇق ئۆزگەرتكۈچ | TEL-DINF.DINMA-AT | |
| N ئايالدىن Din ئەرگە ئۇلىغۇچ | TEL-NF.DINM-AT | |
| N ئايالدىن N ئايالغا ئۆزگەرتكۈچ | TEL-NF.NF-AT | |
| N ئەردىن Din ئايالغا ئۇلىغۇچ | TEL-NM.DINF-AT | |
| N ئەردىن Din ئەرگە ئۇلىغۇچ | TEL-NM.DINM-AT | |
| N ئەردىن N ئايالغا ئۆزگەرتكۈچ | TEL-NM.NF-AT | |
| N ئەردىن N ئەرگە تىك بۇلۇڭلۇق ئۆزگەرتكۈچكە | TEL-NM.NMA.AT | |
| N ئەردىن N ئەرگە ئۆزگەرتكۈچ | TEL-NM.NM-AT | |
| 4.3-10 ئايالدىن 4.3-10 ئەرگە تىك بۇلۇڭلۇق ئۆزگەرتكۈچ | TEL-4310F.4310MA-AT | |
| DIN ئايالدىن Din ئەرگە تىك بۇلۇڭلۇق RF ئالماشتۇرغۇچ | TEL-DINF.DINMA-AT | |
| N ئايال ئوڭ بۇلۇڭلۇق N ئايال RF ماسلاشتۇرغۇچقا | TEL-NFA.NF-AT | |
| N ئەردىن 4.3-10 گىچە بولغان ئايالچە ئۇلىغۇچ | TEL-NM.4310F-AT | |
| N ئەردىن N ئايالغا تىك بۇلۇڭلۇق ئۆزگەرتكۈچ | TEL-NM.NFA-AT |
بىز خېرىدارلارغا يۇقىرى سۈپەتلىك مۇلازىمەت ۋە مەھسۇلاتلار بىلەن تەمىنلەشكە بېغىشلانغان كارخانا. بىزنىڭ مۇلازىمىتىمىز كەڭ دائىرىدىكى ئېلېكترونلۇق مەھسۇلاتلار ۋە قوشۇمچە زاپچاسلارنى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ.
سۈپەت كونترول بۆلۈمىمىز ۋە ئۈچىنچى تەرەپ تەكشۈرۈش ئۆلچەملىرىمىز، بىز تەمىنلىگەن بارلىق مەھسۇلاتلارنىڭ توشۇشتىن بۇرۇن قاتتىق تەكشۈرۈشتىن ئۆتكەنلىكىگە كاپالەتلىك قىلىدۇ. كۆپىنچە مەھسۇلاتلار، مەسىلەن، ئوق سەكرەش ئۈسكۈنىلىرى ۋە پاسسىپ زاپچاسلار ئۈچۈن، ئۇلارنىڭ ئىقتىدارىنىڭ ئەڭ يۇقىرى ئۆلچەمگە يېتىشىگە كاپالەتلىك قىلىش ئۈچۈن %100 سىناق ئېلىپ باردۇق.
خېرىدارلارنىڭ مەھسۇلاتلىرىمىزنى تېخىمۇ ياخشى چۈشىنىشى ئۈچۈن، بىز ھەقسىز ئەۋرىشكىلەر بىلەن تەمىنلەيمىز. بۇنىڭدىن باشقا، بىز خېرىدارلارنىڭ بىرلىكتە يېڭى مەھسۇلاتلارنى تەرەققىي قىلدۇرۇشىغا ۋە يەرلىك بازارلارنى تەرەققىي قىلدۇرۇشىغا ياردەم بېرىشتىن خۇشالمىز. بىزنىڭ خاسلاشتۇرۇلغان مۇلازىمىتىمىز خېرىدارلارنىڭ ئالاھىدە تەلىپىگە ئاساسەن خاسلاشتۇرۇلغان ھەل قىلىش چارىلىرى بىلەن تەمىنلىيەلەيدۇ.
شىركىتىمىز ھەمىشە خېرىدارلارغا يۇقىرى سۈپەتلىك مەھسۇلات ۋە مۇلازىمەت بىلەن تەمىنلەشكە ۋە خېرىدارلار بىلەن ئۇزۇن مۇددەتلىك ھەمكارلىق ئورنىتىشقا بېغىشلىنىپ كەلدى. بىزنىڭ مەقسىتىمىز سىزنىڭ ئىشەنچلىك ھەمراھىڭىزغا ئايلىنىش ۋە سىزگە ھەر ساھەدە ئومۇميۈزلۈك ياردەم ۋە مۇلازىمەت بىلەن تەمىنلەش.
ئەگەر سىز ئىشەنچلىك تەمىنلىگۈچى ئىزدەۋاتقان بولسىڭىز، مەھسۇلاتلىرىمىز ۋە خىزمەتلىرىمىزنىڭ ئېھتىياجىڭىزنى قاندۇرىدىغانلىقىغا ئىشىنىمىز. مەھسۇلاتلىرىمىز ۋە خىزمەتلىرىمىز ھەققىدە تېخىمۇ كۆپ مەلۇمات ئېلىش ئۈچۈن خېرىدارلار مۇلازىمەت گۇرۇپپىمىز بىلەن ئالاقىلىشىڭ.

مودېل:TEL-NF.DINM-AT
چۈشەندۈرۈش
N ئايالدىن DIN 7/16 ئەر ئۇلىغۇچقا ئۇلىنىدۇ
| ماتېرىيال ۋە قاپلاش | |
| مەركەز بىلەن ئالاقىلىشىش | مىس / كۈمۈش قاپلاش |
| ئىزولياتور | PTFE |
| بەدەن ۋە تاشقى ئۆتكۈزگۈچ | ئۈچ خىل قېتىشما بىلەن قاپلانغان مىس / قېتىشما |
| قىستۇرما | كرېمنىي رېزىنكىسى |
| ئېلېكتر خاراكتېرى | |
| خۇسۇسىيەتلىرى ئىمپېدانس | 50 ئوم |
| چاستوتا دائىرىسى | DC~3 GHz |
| ئىزولياتسىيە قارشىلىقى | ≥5000MΩ |
| دىئېلېكترىك كۈچ | ≥2500 V rms |
| مەركەزگە تېگىش قارشىلىقى | ≤0.4 mΩ |
| تاشقى ئۇچرىشىشقا قارشىلىق كۆرسىتىش | ≤1.55 mΩ |
| قىستۇرۇش زىيىنى | ≤0.15dB @ 3GHz |
| VSWR | ≤1.1@-3.0GHz |
| تېمپېراتۇرا دائىرىسى | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| سۇ ئۆتمەس | IP67 |
N ياكى 7/16 ياكى 4310 1/2 دىيۇملۇق ئىنتايىن ئەۋرىشىملىك كابېلنىڭ ئورنىتىش كۆرسەتمىسى
ئۇلىغۇچنىڭ قۇرۇلمىسى: (1-رەسىم)
A. ئالدى غاي
B. ئارقا غاي
C. قىستۇرما

سىيرىش ئۆلچىمى دىئاگراممىدا كۆرسىتىلگەندەك (2-رەسىم)، سىيرىش جەريانىدا دىققەت قىلىش كېرەك:
1. ئىچكى ئۆتكۈزگۈچنىڭ ئاخىرقى يۈزى قىيسىق بولۇشى كېرەك.
2. سىمنىڭ ئۇچىدىكى مىس قالدۇقلىرى ۋە قېقىش قاتارلىق ئارىلاشمىلارنى چىقىرىۋېتىڭ.

پېچەتلەش قىسمىنى يىغىش: دىئاگراممىدا كۆرسىتىلگەندەك (3-رەسىم)، پېچەتلەش قىسمىنى كابېلنىڭ سىرتقى ئۆتكۈزگۈچ بويىغا بۇراپ قىستۇرۇڭ.

ئارقا غاينى يىغىش (3-رەسىم).

دىئاگراممىدا كۆرسىتىلگەندەك (5-رەسىم) ئالدى ۋە ئارقا غايكىنى بۇراپ بىرلەشتۈرۈڭ.
1. بۇراپ قويۇشتىن بۇرۇن، O شەكىللىك ئۈزۈككە بىر قەۋەت ماي سۈرتۈڭ.
2. ئارقا گايكا ۋە سىمنى ھەرىكەتسىز ساقلاڭ، ئاساسلىق قاپاق گەۋدىسىنى ئارقا قاپاق گەۋدىسىگە بۇراپ قويۇڭ. ئارقا قاپاق گەۋدىسىنىڭ ئاساسلىق قاپاق گەۋدىسىنى مايمۇن ئاچقۇچ بىلەن بۇراپ قويۇڭ. يىغىش تاماملاندى.
