ئالاھىدىلىكى: نەپىس كۆرۈنۈشى ياخشى سوقۇلۇشقا چىداملىق، سۇدىن مۇداپىئەلىنىش ۋە چىرىشكە قارشى تۇرۇش ئىقتىدارىغا ئىگە ئۆلچەملىك ئورنىتىش ئورنىتىش زاپچاسلىرى تۈۋرۈكنى تۇتۇش ئۈچۈن ئورالمىلار ئەلالاشتۇرۇلغان ئۆلچەم كەڭ بەلباغ تېخنىكىسى، ئوتتۇراھال پايدا، تۆۋەن دولقۇن نىسبىتى بىلەن لايىھەلەنگەن.
قوللىنىشچان پروگراممىسى: GSM/ CDMA/ DCS/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN/ Wi-Fi سىستېمىسى
ئانتېننانى تۇتۇش تۈۋرۈكى بىلەن ئورنىتىش، ئانتېننانىڭ ئېگىلىش بۇلۇڭىنى تەڭشەش، بولت، بۇراما ۋە گايكىنى چىڭىتىش ئۈچۈن تۆۋەندىكى تەرتىپلەرگە ئەمەل قىلىڭ. (1) L شەكىللىك ئورنىتىش زاپچاسلىرى ئانتېننا بولتىنى توغرىلاپ، ياپىلاق شايباغا قويۇپ، ياي ئىلمەكنى قويۇپ، قاپقىقىنى نۆۋەت بىلەن بۇراپ، ئاندىن گايكىنى قۇلۇپلاش كېرەك. (2) M6 نىڭ U شەكىللىك يىپلىق تاياقچىسىنى چىشلىق ۋە L شەكىللىك ئورنىتىش زاپچاسلىرىدىن ئۆتكۈزۈپ، ئانتېننانى دىئامېتىرى 35-50 مىللىمېتىرلىق تاياق بىلەن تۇتۇپ، ئاندىن گايكىنى قۇلۇپلاش كېرەك. (3) ئەڭ ياخشى سىگنالغا ئېرىشىش ئۈچۈن، L شەكىللىك ئورنىتىش زاپچاسلىرىنىڭ تۆشۈك ئورنى ئارقىلىق ئانتېننانىڭ ئېگىلىش بۇلۇڭىنى تەڭشەپ، ئاندىن بارلىق گايكىنى قۇلۇپلاپ، ئانتېننا ئۇلىغۇچ ئۇچىنى پېچەتلەش كېرەك. (4) قۇرۇلمىنىڭ ئېگىزلىكى ئاساسىي سەۋىيەدىن 3 مېتىردىن ئېشىپ كەتمەسلىكى كېرەك، شۇنداقلا قۇرۇلىدىغان رايونلارغا يېقىن جايدا ئېگىز بىنالار ۋە چوڭراق مېتاللار بولماسلىقى كېرەك. قىسقىسى، ئوچۇق تەرەپلىك يەر.
| مېخانىكىلىق ئۆلچەملەر | |
| ئۆلچەملىرى | 203X45mm |
| ئېغىرلىقى | 0.28 كىلوگرام |
| رادىئاتور ماتېرىيالى | كۈمۈش بىلەن قاپلانغان مىس |
| رادوم ماتېرىيالى | ABS |
| رادوم رەڭگى | پىل رەڭگى ئاق |
| ئىشلەۋاتقان ھاۋانىڭ نەملىكى | < 95% |
| ئىشلەش تېمپېراتۇرىسى | -40~55 ℃ |
| ئېلېكتر ئۆلچەملىرى | |
| چاستوتا دائىرىسى | 694-960MHz 1710~2700MHz |
| پايدا | 3.5dBi 5dBi |
| VSWR | ≤1.8 ≤1.8 |
| قۇتۇپلىشىش | 2-لىنىيىلىك |
| گورىزونتال نۇر كەڭلىكى | 360 360 |
| تىك نۇر كەڭلىكى | 85 55 |
| IMD3، dBc @+ 33dBm | ≤-140 |
| كىرگۈزۈش ئىمپېدانسى | 50Ω |
| ئەڭ يۇقىرى كىرگۈزۈش قۇۋۋىتى | 50W |
| ئۇلىغۇچ | N ئايال |
| F/B نىسبىتى | ≥10dBi ≥15dBi |
N ياكى 7/16 ياكى 4310 1/2 دىيۇملۇق ئىنتايىن ئەۋرىشىملىك كابېلنىڭ ئورنىتىش كۆرسەتمىسى
ئۇلىغۇچنىڭ قۇرۇلمىسى: (1-رەسىم)
A. ئالدى غاي
B. ئارقا غاي
C. قىستۇرما

سىيرىش ئۆلچىمى دىئاگراممىدا كۆرسىتىلگەندەك (2-رەسىم)، سىيرىش جەريانىدا دىققەت قىلىش كېرەك:
1. ئىچكى ئۆتكۈزگۈچنىڭ ئاخىرقى يۈزى قىيسىق بولۇشى كېرەك.
2. سىمنىڭ ئۇچىدىكى مىس قالدۇقلىرى ۋە قېقىش قاتارلىق ئارىلاشمىلارنى چىقىرىۋېتىڭ.

پېچەتلەش قىسمىنى يىغىش: دىئاگراممىدا كۆرسىتىلگەندەك (3-رەسىم)، پېچەتلەش قىسمىنى كابېلنىڭ سىرتقى ئۆتكۈزگۈچ بويىغا بۇراپ قىستۇرۇڭ.

ئارقا غاينى يىغىش (3-رەسىم).

دىئاگراممىدا كۆرسىتىلگەندەك (5-رەسىم) ئالدى ۋە ئارقا غايكىنى بۇراپ بىرلەشتۈرۈڭ.
1. بۇراپ قويۇشتىن بۇرۇن، O شەكىللىك ئۈزۈككە بىر قەۋەت ماي سۈرتۈڭ.
2. ئارقا گايكا ۋە سىمنى ھەرىكەتسىز ساقلاڭ، ئاساسلىق قاپاق گەۋدىسىنى ئارقا قاپاق گەۋدىسىگە بۇراپ قويۇڭ. ئارقا قاپاق گەۋدىسىنىڭ ئاساسلىق قاپاق گەۋدىسىنى مايمۇن ئاچقۇچ بىلەن بۇراپ قويۇڭ. يىغىش تاماملاندى.
