ئالاھىدىلىكى: نەپىس كۆرۈنۈش ئادەتتىكى ئۆگزىگە ئورنىتىشقا ماس كېلىدۇ كەڭ چاستوتا بەلبېغى، تۆۋەن تۇرغان دولقۇن، كۈچلۈك توسقۇنلۇققا قارشى تۇرۇش ئىقتىدارى
قوللىنىشچانلىقى: ئۆي ئىچى ھەممە يۆنىلىشلىك قاپلاش GSM/ CDMA/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN سىستېمىسى
| مېخانىكىلىق ئۆلچەملەر | |
| ئۆلچەملىرى | 204X115mm |
| ئېغىرلىقى | 0.5 كىلوگرام |
| رادىئاتور ماتېرىيالى | كۈمۈش بىلەن قاپلانغان مىس |
| رادوم ماتېرىيالى | ABS |
| رادوم رەڭگى | پىل رەڭگى ئاق |
| ئىشلەۋاتقان ھاۋانىڭ نەملىكى | < 95% |
| ئىشلەش تېمپېراتۇرىسى | -40~55 ℃ |
| ئېلېكتر ئۆلچەملىرى | |
| چاستوتا دائىرىسى | 806-960MHz 1710~2500MHz 2500-2700MHz |
| پايدا | 2dBi ± 0.5 4dBi ± 1 4dBi ± 1 |
| VSWR | ≤1.4 |
| قۇتۇپلىشىش | تىك |
| نەقىشنىڭ يۇمىلاقلىقى، dB | ±1 ±1 ±1.5 |
| تىك نۇر كەڭلىكى | 85 55 50 |
| IMD3، dBc @+ 33dBm | ≤-140 |
| كىرگۈزۈش ئىمپېدانسى | 50Ω |
| ئەڭ يۇقىرى كىرگۈزۈش قۇۋۋىتى | 50W |
| ئۇلىغۇچ | N ئايال |
N ياكى 7/16 ياكى 4310 1/2 دىيۇملۇق ئىنتايىن ئەۋرىشىملىك كابېلنىڭ ئورنىتىش كۆرسەتمىسى
ئۇلىغۇچنىڭ قۇرۇلمىسى: (1-رەسىم)
A. ئالدى غاي
B. ئارقا غاي
C. قىستۇرما

سىيرىش ئۆلچىمى دىئاگراممىدا كۆرسىتىلگەندەك (2-رەسىم)، سىيرىش جەريانىدا دىققەت قىلىش كېرەك:
1. ئىچكى ئۆتكۈزگۈچنىڭ ئاخىرقى يۈزى قىيسىق بولۇشى كېرەك.
2. سىمنىڭ ئۇچىدىكى مىس قالدۇقلىرى ۋە قېقىش قاتارلىق ئارىلاشمىلارنى چىقىرىۋېتىڭ.

پېچەتلەش قىسمىنى يىغىش: دىئاگراممىدا كۆرسىتىلگەندەك (3-رەسىم)، پېچەتلەش قىسمىنى كابېلنىڭ سىرتقى ئۆتكۈزگۈچ بويىغا بۇراپ قىستۇرۇڭ.

ئارقا غاينى يىغىش (3-رەسىم).

دىئاگراممىدا كۆرسىتىلگەندەك (5-رەسىم) ئالدى ۋە ئارقا غايكىنى بۇراپ بىرلەشتۈرۈڭ.
1. بۇراپ قويۇشتىن بۇرۇن، O شەكىللىك ئۈزۈككە بىر قەۋەت ماي سۈرتۈڭ.
2. ئارقا گايكا ۋە سىمنى ھەرىكەتسىز ساقلاڭ، ئاساسلىق قاپاق گەۋدىسىنى ئارقا قاپاق گەۋدىسىگە بۇراپ قويۇڭ. ئارقا قاپاق گەۋدىسىنىڭ ئاساسلىق قاپاق گەۋدىسىنى مايمۇن ئاچقۇچ بىلەن بۇراپ قويۇڭ. يىغىش تاماملاندى.
