ئالاھىدىلىكلەر
◆ كەڭ چاستوتا بەلبېغى 698-4000MHz
◆ 2G/3G/4G/LTE/5G قاپلاش دائىرىسى
◆ تۆۋەن پاسسىپ ئۆز-ئارا مودۇلياتسىيە
◆ تۆۋەن VSWR ۋە قىستۇرۇش زىيىنى
◆ يۇقىرى دەرىجىدە ئايرىش، ئۆي ئىچى ۋە سىرتىدىكى، IP65
◆ قۇرۇلۇش ئىچىدىكى ھەل قىلىش چارىلىرى ئۈچۈن كەڭ قوللىنىلىدۇ
◆ يۇقىرى يۆنىلىشلىك / ئايرىۋېتىش
◆ ھەر بىر كىرگۈزۈش ئۈچۈن 300W قۇۋۋەت، يۇقىرى ئىشەنچلىك
◆ كىرگۈزۈش زىيىنى تۆۋەن، VSWR تۆۋەن، PIM تۆۋەن (IM3)
| ئېلېكتر خاراكتېرى | |
| خۇسۇسىيەتلىرى ئىمپېدانس | 50 ئوم |
| چاستوتا دائىرىسى | 698-2700 MHz |
| ئەڭ يۇقىرى قۇۋۋەت سىغىمى | 300w |
| يالغۇزلۇق | ≥27 dB |
| يوقىتىش | ≤3.5 dB |
| VSWR | ≤1.25 |
| مۇزىكا ئەترىتى ئىچىدىكى Rigpple | ≤0.5 |
| IMD3، dBc@+43DbMX2 | ≤-150 |
| ئۇلىغۇچ تىپى | N-ئايال |
| ئۇلىغۇچلارنىڭ سانى | 4 |
| ئىشلەش تېمپېراتۇرىسى | -30-+55℃ |
| قوللىنىشچان پروگراممىلار | ئۆي ئىچى |
N ياكى 7/16 ياكى 4310 1/2 دىيۇملۇق ئىنتايىن ئەۋرىشىملىك كابېلنىڭ ئورنىتىش كۆرسەتمىسى
ئۇلىغۇچنىڭ قۇرۇلمىسى: (1-رەسىم)
A. ئالدى غاي
B. ئارقا غاي
C. قىستۇرما

سىيرىش ئۆلچىمى دىئاگراممىدا كۆرسىتىلگەندەك (2-رەسىم)، سىيرىش جەريانىدا دىققەت قىلىش كېرەك:
1. ئىچكى ئۆتكۈزگۈچنىڭ ئاخىرقى يۈزى قىيسىق بولۇشى كېرەك.
2. سىمنىڭ ئۇچىدىكى مىس قالدۇقلىرى ۋە قېقىش قاتارلىق ئارىلاشمىلارنى چىقىرىۋېتىڭ.

پېچەتلەش قىسمىنى يىغىش: دىئاگراممىدا كۆرسىتىلگەندەك (3-رەسىم)، پېچەتلەش قىسمىنى كابېلنىڭ سىرتقى ئۆتكۈزگۈچ بويىغا بۇراپ قىستۇرۇڭ.

ئارقا غاينى يىغىش (3-رەسىم).

دىئاگراممىدا كۆرسىتىلگەندەك (5-رەسىم) ئالدى ۋە ئارقا غايكىنى بۇراپ بىرلەشتۈرۈڭ.
1. بۇراپ قويۇشتىن بۇرۇن، O شەكىللىك ئۈزۈككە بىر قەۋەت ماي سۈرتۈڭ.
2. ئارقا گايكا ۋە سىمنى ھەرىكەتسىز ساقلاڭ، ئاساسلىق قاپاق گەۋدىسىنى ئارقا قاپاق گەۋدىسىگە بۇراپ قويۇڭ. ئارقا قاپاق گەۋدىسىنىڭ ئاساسلىق قاپاق گەۋدىسىنى مايمۇن ئاچقۇچ بىلەن بۇراپ قويۇڭ. يىغىش تاماملاندى.
